O nás

Sme stavebná firma využívajúca dlhoročné skúsenosti svojich zamestnancov, ktoré Vám ponúkame v rámci výstavby rodinných domov na kľúč alebo jeho čiastkových súčastí. Zaoberáme sa prevažne výstavbou rodinných domov katalógového typu, ale klientovi vieme ponúknuť aj realizáciu moderného rodinného domu v zmysle individuálnych projektov.

Okrem výstavby realizujeme aj čiastočné úpravy interiérov, rekonštrukcie bytov a bytového jadra a komplexné demolačné práce.

Náš tím tvorí kolektív osvedčených pracovníkov a subdodávateľských firiem, s ktorými poskytujeme a zabezpečujeme špičkovú kvalitu dodávaných služieb. Sme schopní zabezpečiť vstup na všetky nami vykonané stavby, aby si mohol náš zákazník overiť ich kvalitu a požadované nároky.

Stavebné konanie

Radi Vás odbremeníme od starostí aj na úplnom začiatku výstavby domu. Podáme za Vás žiadosť na príslušnom stavebnom úrade so všetkými potrebnými dokumentami. Vybavíme za Vás dokumenty súvisiace so stavebným konaním a projektovou dokumentáciou, pripravíme stavenisko na začatie výstavby.

Kolaudácia

Po ukončení výstavby domu na kľúč klienta odbremeníme aj na jej konci. Bezplatne vybavíme kolaudačné rozhodnutie nehnuteľnosti.

Záruka

Sme hrdí na kvalitu našej práce, a preto v rámci našej spoločnosti poskytujeme na všetky stavby komplexnú záruku 5 rokov.

Nadštandardné služby

V rámci našich služieb poskytujeme aj nadštandard spojený s nutnými prácami v dome alebo v záhrade. Osadenie svietidiel, zmontovanie nábytku, inštalačné alebo elektrikárske práce, starostlivosť o záhradu a ďalšie podobné služby. Radi Vám pomôžeme vyriešiť čokoľvek spojené s Vašou nehnuteľnosťou.