Projekt č. 1

Kompaktný a klasický vzhľad

Jednoduchý moderný bungalov pre nenáročných ľudí, ktorí sa rozhodujú medzi kúpou bytu a stavbou domu. Jednoduché a praktické riešenie domu zaručuje rýchlu výstavbu, ale zároveň atraktívny vzhľad. Bungalov s obdĺžnikovým tvarom nedisponuje zbytočnými výčnelkami, ale práve vďaka svojmu homogénnemu vzhľadu sa znižujú náklady na jeho výstavbu.

Projekt č. 1  je nízkonákladová stavba, z čoho sa odvíja aj kompaktný tvar domu a koncentrácia všetkých rozvodov na jednom mieste. Takéto riešenie minimalizuje poruchovosť a tepelné straty a zároveň ďalšie náklady spojené s tým.  

Podrobnejšia špecifikácia

Riešenie domu

Moderne riešený jednopodlažný rodinný dom pozostáva z predsiene, chodby, z ktorej je umožnený vstup do všetkých miestností, otvorenej kuchyne s komorou, oddeleného WC a kúpeľne a 4 obytných miestností - obývacia miestnosť (v tejto miestnosti je vstup na terasu) a 3 spálne.

Pôdorys disponuje dostatkom priestoru, ktorý je predurčený ako úložný priestor.

Výmery jednotlivých miestností

Cena a dĺžka výstavby

Predpokladaná dĺžka výstavby: 5 mesiacov ako holodom

*doba výstavby od udelenia stavebného povolenia až po dokončenie v štandarde holodom

Cena výstavby: 85 560 € s DPH

*cena výstavby sa môže meniť v závislosti od výberu farby okien a dverí, voľby trojskla na plastové okná, zmeny veľkosti terasy, výberu iného typu kúrenia, zhotovenia úložného priestoru nad 30 m2 alebo betónového monolitického stropu, alebo v závislosti od iných zmien

Dokumenty na stiahnutie

Špecifikácia projektu v pdf. dokumente 

Informačný dokument o fázach realizácie stavby 


Máte záujem? Kontaktujte nás