Projekt č. 2

Kompaktný a moderný vzhľad

Rodinný dom typu bungalov s moderným vzhľadom. Praktické riešenie domu využíva každý priestor tak, aby nevznikli hluché miesta. Napriek tomu stavba pôsobí priestranne a prakticky. Bungalov v tvare L nedisponuje zbytočnými výčnelkami, má homogénny vzhľad, čím sa znižujú náklady na jeho výstavbu.

Napriek modernejšiemu vzhľadu je projekt č. 2 stále nízkonákladovou stavbou. Vďaka rovnomerným tvarom umožňuje počas výstavby materiálovú úsporu.

Podrobnejšia špecifikácia

Riešenie domu

Trendovo riešený jednopodlažný rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je umožnený vstup do technickej miestnosti s WC a vedie do otvorenej obývacej miestnosti s kuchyňou a komorou. 

V obývacej miestnosti je vstup na terasu. V ďalšej časti domu sa nachádza chodba so vstupom do ostatných miestností - tri izby, kúpeľňa a oddelené WC. 

Pôdorys disponuje dostatkom priestoru, ktorý je predurčený ako úložný priestor.

Výmery jednotlivých miestností

Cena a dĺžka výstavby

Predpokladaná dĺžka výstavby: 5 mesiacov ako holodom


*doba výstavby od udelenia stavebného povolenia až po dokončenie v štandarde holodom 


Cena výstavby: 95 640 € s DPH


*cena výstavby sa môže meniť v závislosti od výberu farby okien a dverí, voľby trojskla na plastové okná, zmeny veľkosti terasy, výberu iného typu kúrenia, zhotovenia úložného priestoru nad 30 m2 alebo betónového monolitického stropu, alebo v závislosti od iných zmien

Dokumenty na stiahnutie

Špecifikácia projektu v pdf. dokumente 

Informačný dokument o fázach realizácie stavby 


Máte záujem? Kontaktujte nás