Projekt č. 3

Rodinný nadštandard

Rodinný bungalov, ktorý predstavuje nadštandard vo vzhľade aj riešení miestností. Vďaka svojmu pôdorysu, ktorý disponuje garážou sa považuje za malý rodinný luxus. Projekt disponuje dvoma alternatívami - pôdorys s garážou a pôdorys bez garáže, ktorá sa automaticky nahrádza obytnou miestnosťou.

Napriek nadštandardnému riešeniu domu je stále zachovaný homogénny tvar stavby, čo umožňuje počas stavby materiálovú úsporu.

Podrobnejšia špecifikácia

Riešenie domu

Veľmi moderne riešený jednopodlažný rodinný dom vhodný pre 4-5 člennú rodinu pozostáva z predsiene so vstupom do technickej miestnosti a z chodby so vstupom do všetkých ostatných miestností. 

Dom disponuje otvorenou kuchyňou s komorou a obývacou izbou. Z obývacej izby vedie vstup na terasu. Okrem kúpeľne s WC sa v dome nachádza aj samostatne oddelené WC. Alternatíva stavby s garážou disponuje troma izbami a šatníkom.

Ak si zákazník vyberie alternatívu bez garáže, táto plocha sa automaticky nahradí štvrtou obytnou miestnosťou. 

Pôdorys disponuje dostatkom priestoru, ktorý je predurčený ako úložný priestor.

Výmery jednotlivých miestností

Cena a dĺžka výstavby

Predpokladaná dĺžka výstavby: 5 mesiacov ako holodom


*doba výstavby od udelenia stavebného povolenia až po dokončenie v štandarde holodom


Cena výstavby: 103 920 € s DPH


*cena výstavby sa môže meniť v závislosti od výberu farby okien a dverí, voľby trojskla na plastové okná, zmeny veľkosti terasy, výberu iného typu kúrenia, zhotovenia úložného priestoru nad 30 m2 alebo betónového monolitického stropu, alebo v závislosti od iných zmien

Dokumenty na stiahnutie

Špecifikácia projektu v pdf. dokumente 

Informačný dokument o fázach realizácie stavby 


Máte záujem? Kontaktujte nás