Projekt č. 4

Praktický s čistými líniami

Priestranne riešený bungalov, ktorého hlavnou dominantou je jeho praktickosť. Disponuje malou kúpeľňou pripojenou k spálni, ktorá sa pri žiadosti zákazníka môže zmeniť na šatník alebo komoru. Napriek praktickosti a pravidelnému tvaru má rodinný dom moderný a nadčasový vzhľad s čistými líniami a pri správnom dotvorení konečného vzhľadu môže nadobudnúť prímorské črty.

Praktickosť domu potvrdzuje jeho homogénny vzhľad, ktorý umožňuje pri výstavbe materiálovú úsporu a tým zníženie nákladov na celú stavbu.

Podrobnejšia špecifikácia

Riešenie domu

Priestranný a praktický jednopodlažný rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do samostatného WC, technickej miestnosti a do otvorenej kuchyne s komorou a obývacou miestnosťou. 

Vnútorná chodba vedie do kúpeľne s WC a do ostatných obytných miestností. K spálni je pripojená malá kúpeľňa, ktorá potvrdzuje praktickosť projektu. 

Kúpeľňu je možné na požiadavku prerobiť na inú miestnosť - šatník alebo komora. 

Pôdorys disponuje dostatkom priestoru, ktorý je predurčený ako úložný priestor.

Výmery jednotlivých miestností

Cena a dĺžka výstavby

Predpokladaná dĺžka výstavby: 5 mesiacov ako holodom 

*doba výstavby od udelenia stavebného povolenia až po dokončenie v štandarde holodom 


Cena výstavby: 98 880 € s DPH 


*cena výstavby sa môže meniť v závislosti od výberu farby okien a dverí, voľby trojskla na plastové okná, zmeny veľkosti terasy, výberu iného typu kúrenia, zhotovenia úložného priestoru nad 30 m2 alebo betónového monolitického stropu, alebo v závislosti od iných zmien

Dokumenty na stiahnutie

Špecifikácia projektu v pdf. dokumente

Informačný dokument o fázach realizácie stavby


Máte záujem? Kontaktujte nás